Τέτοιο site δεν υπάρχει!!

Γράφτηκε από τον/την Νάνσυ Δημοπούλου .

Γεια σας παιδιά! Μπείτε στο site ''2ο Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Πατρών'' και θα δείτε ότι είναι τέλειο!

Εκεί θα δείτε διάφορες φωτογραφίες από εκδρομές, από διάφορες δραστηριότητες, από Συμβούλιο Παίδων κ.τ.λ.

Στο site μας θα δείτε την ''Γωνιά των μαθητών" όπου εκεί έχει έναν για να στέλνουμε μηνύματα και να κατεβάζουμε βίντεο.

Στο site μας μπορείτε να ενημερωθείτε για το τι κάνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, για τις δραστηριότητες ή ενημερώσεις που κάνουμε.

Στο site μας μπορείτε να βρείτε και τα ονόματα των δασκάλων μας και να δείτε τον χάρτη όπου δείχνει το σχολείο μας.

Μπείτε στο site μας και θα ενημερωθείτε για πάρα πολλά πράγματα και να ξέρετε ότι αυτό το site δεν θα σας χαλάσει τη διάθεση!!!