Τι ταινία θα φάμε σήμερα;

Γράφτηκε από τον/την Κωνσταντίνο Αντωνόπουλο .

Νομίζεις ότι είσαι ο μόνος που βλέπεις ταινίες;

Αν νομίζεις ότι είσαι ο μόνος που του αρέσει να κάθεται με την παρέα του μπροστά στο τζάκι, τότε κάνεις λάθος.

Δεν είναι τυχαίο ότι ανοίγουν ολοένα και περισσότερα sites με ταινίες στο internet. Ταινίες διαφόρων ειδών από τις πιο παλιές μέχρι τις πιο πρόσφατες και από τις πιο δημοφιλείς σε αυτές που απευθύνονται σε συγκεκριμένο κοινό.

Και αν ρωτάς τη γνώμη μας υπάρχει ένα site, το www.tainiofagos.gr, όπου υπάρχουν ταινίες για να φας κάθε μέρα της εβδομάδας, τόσο για τους αχόρταγους, όσο και για τους χορτασμένους... ακόμη και για τους λάτρεις του καλού φαγητού.