Η ιστοσελίδα του σχολείου

Γράφτηκε από τον/την Παρασκευή Νιφόρα .

Σε αυτή την ιστοσελίδα μπορείτε να βρείτε διάφορα άρθρα που σας ενδιαφέρουν.

Εκτός από τα άρθρα μπορείτε να βρείτε διάφορες εκδηλώσεις όπως εκπαιδευτικές εκδρομές που παρακολούθησαν ορισμένα παιδιά, φωτογραφίες από χειροτεχνίες και αθλητικές εκδηλώσεις που έλαβαν μέρος σε σχολικούς αγώνες.
Οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης έφτιαξαν στην ιστοσελίδα του σχολείου έναν πίνακα ανακοινώσεων που το ονόμασαν η γωνιά των μαθητών. Η ΣΤ΄ τάξη έχει τη δυνατότητα να επικοινωνούν μεταξύ τους. Πιστεύω ότι αυτό το site θα το λατρέψετε.