Ηλεκτρονικό σχολείο

Γράφτηκε από τον/την Δήμητρα Κούλια .

Ο καλύτερος τρόπος να ενημερώνεστε για το σχολείο μας είναι να μπείτε στη γεμάτη φαντασία ιστοσελίδα μας http://2dim-paral.ach.sch.gr

dimitra1Εκεί θα γνωρίσετε την ιστορία του σχολείου από το 1959 έως σήμερα.

Επίσης μαθαίνετε για όλες τις εκδηλώσεις που γίνονται με τη συμμετοχή δασκάλων και παιδιών. Θα δείτε φωτογραφίες από κάθε γιορτή, εκπαιδευτική εκδρομή ή πρόγραμμα.
Διασκεδάστε μιλώντας μαζί μας, πηγαίνοντας στη ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ γράφετε ό,τι θέλετε και εμείς σας απαντάμε. Στην ιστοσελίδα μας μπορείτε να ενημερωθείτε για τα προβλήματα του σχολείου, το καινούριο πρόγραμμα ανακύκλωσης που ξεκίνησε η ΣΤ΄ τάξη και για το πρόγραμμα σίτισης.