Διαδικτυακοί Εξερευνητές

Γράφτηκε από τον/την Γιώργο Τσιρίκο .

Είστε στο σπίτι μόνοι σας με εκτεθειμένο τον υπολογιστή σας και βαριέστε;

Ανοίξτε τον, μπείτε στην ιστοσελίδα 2ο Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Πατρών και εμείς θα σας υποδεχτούμε με τον καλύτερο και πιο ζεστό τρόπο.

Πρώτα θα δείτε πολλές φωτογραφίες των παιδιών του σχολείου μας, μετά θα δείτε πολλά προγράμματα είτε με βίντεο είτε με ενημερώσεις είτε με ωραίες δραστηριότητες όπου είναι εδικά για εμάς τα παιδιά.

Επίσης υπάρχει ένα πρόγραμμα στο οποίο μπορείτε να γράψετε κάτι και εμείς να το δούμε και να σας απαντήσουμε. Δεν σας λέω περισσότερα γιατί θα τα δείτε μόνοι σας αν μπείτε στην ιστοσελίδα μας.

Τέλος αν θέλετε να μας επισημάνετε κάτι για να οργανώσουμε καλύτερα την ιστοσελίδα μας, να μας το προτείνετε.

Ελπίζουμε τα click σας να είναι αναπάντεχα πολλά και αυτό να μας δίνει δύναμη να συνεχίζουμε!!!