Έλεγχοι προόδου β΄ τριμήνου

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 19 Μαρτίου 2015 θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου:

? 11:00 π.μ.: Ενημέρωση από το διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για θέματα του σχολείου.
? 11:50 π.μ.: Ενημέρωση από τους εκπαιδευτικούς του σχολείου για την πρόοδο των μαθητών και επίδοση βαθμολογίας β΄ τριμήνου.

Οι μαθητές κατά τη διάρκεια της ενημέρωσης θα είναι με τους γονείς τους και στη συνέχεια θα αποχωρήσουν μαζί τους. Σε περίπτωση μη προσέλευσης κάποιων γονέων, τα παιδιά τους θα σχολάσουν σύμφωνα με το ωράριο της τάξης τους. Το ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.

Η παρουσία όλων σας κρίνεται απαραίτητη

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου Δ. Σ. Παραλίας