Ενημέρωση για το β΄ τρίμηνο

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
Σας ενημερώνουμε ότι οι έλεγχοι προόδου των μαθητών/τριών των Γ, Δ, Ε, ΣΤ τάξεων του Σχολείου μας για το β΄ τρίμηνο 2022-2023 θα επιδοθούν δια ζώσης την Τετάρτη 22/03/2023 και ώρα 13:15-14:00 και η ενημέρωση για την επίδοση των μαθητών/τριων των Α και Β τάξεων για το β΄ τρίμηνο 2022-2023 θα γίνει δια ζώσης από τους δασκάλους/ες των τάξεων, την Τετάρτη 22/03/2023 και ώρα 13:15-14:00, στις αίθουσες των τμημάτων.
Παρακαλώ επειδή οι μαθητές /τριες θα έχουν σχολάσει να έχετε  την επίβλεψή τους.

Μπάντιος Δημήτριος