Αγώνες Δρόμου RUN GREECE ΠΑΤΡΑ

Σας γνωρίζουμε ότι ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ. - Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Βόρειας Πελ/σου με συνδιοργανωτές την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας ? Περιφερειακή Ενότητα Αχαΐας και το Δήμο Πατρέων διοργανώνουν αγώνες δρόμου σε δημόσια οδό με την επωνυμία «RUNGREECE Πάτρα» - ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΛΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν την ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ στην Πάτρα, και θα καλυφθούν τηλεοπτικά από τη Δημόσια Τηλεόραση. Η εκκίνηση και ο τερματισμός θα είναι στην ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α΄

Όσα σχολεία ή σωματεία και άλλοι φορείς που έχουν παιδιά δημοτικού στο δυναμικό τους καταθέσουν τις δηλώσεις συμμετοχής τους το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου θα παραλάβουν τον αριθμό τους με τυπωμένο επάνω το ονοματεπώνυμό τους.

Όσοι εγγραφούν από 30 Σεπτεμβρίου, μέχρι και 2 Οκτωβρίου, θα παραλάβουν αριθμό συμμετοχής και θα τρέξουν, αλλά χωρίς να είναι τυπωμένο επάνω το ονοματεπώνυμό τους.

Δείτε το επισυναπτόμενο έγγραφο  Αγώνες Δρόμου RUN GREECE ΠΑΤΡΑ